Wybieraj nasze produkty

Nie macie planów na weekend? A może się nudzicie? Jeśli tak to musicie koniecznie pojechać do Kurzętnika, bo tam nudy nie ma. W ośrodku znajduje się 7 torów zjazdowych, w czym jeden to pełen emocji wyskok na poduszkę. Dostępny jest NAJWIĘKSZY W EUROPIE całoroczny kompleks tubingowy, czyli zjazd na oponach. Jeszcze Wam mało? To może przejazd przez „Mroczny Tunel, albo zjeżdżalnia wodna SPLASH? Dla najmłodszych też są atrakcje, miedzy innymi strefa dmuchana, basenik z łódeczkami oraz plac zabaw.

Jeszcze jedna bardzo ważna informacja: NA KURZEJ GÓRZE MOŻECIE SIĘ BAWIĆ PRZEZ CAŁY ROK!!!

 

Zbudujmy wspólnie silną markę regionu!!!

 

Właśnie dzięki Tobie nasz region jest rozpoznawalny, jesteś jego częścią! Pokaż wszystkim swoje produkty, opowiedz o świadczonych usługach i zaproś na organizowane przez siebie wydarzenia.

 

Do 4 września 2020 roku możesz złożyć wniosek. ✍️

 

Dołącz do grona posiadaczy certyfikatu „Produkt Warmia Mazury” i już w październiku spotkajmy się na uroczystej Gali!!!??

 

„Weź zapytaj, weź wypełnij, no weź się zgłoś…”?

 

Trochę inaczej śpiewał?  Paweł Domagała w swojej piosence, no ale weź…zgłoś się ;-) Czekamy na zgłoszenia Twoich produktów, usług i wydarzeń do 31 sierpnia 2020 roku. No weź nie czekaj i zdobądź certyfikat „Produkt Warmia Mazury”?


Więcej informacji pod linkiem: Jak zdobyć?

Pamiętaj...do 31 sierpnia 2020 roku możesz złożyć wniosek⏰

 

Prowadzisz swój biznes? Inwestujesz, dajesz pracę, płacisz podatki? ?To dzięki Tobie rozwija się gospodarka województwa ??? Zasługujesz na wyróżnienie ? Złóż wniosek i zdobądź certyfikat „Produkt Warmia Mazury”!!!

 

Więcej informacji pod linkiem: Jak zdobyć

Lasy, jeziora, piękne krajobrazy…Warmia i Mazury to idealne miejsce do organizowania imprez plenerowych. Organizujesz? Promujesz nasz piękny region? My chcemy promować Ciebie. Zgłoś się, złóż wniosek i zdobądź certyfikat „Produkt Warmia Mazury”. Obecna sytuacja #zostańwdomu narzuca duże ograniczenia, ale przecież nie będzie trwało to wiecznie, jeszcze będzie przepięknie…!!!

 

 

Fajnie było rok temu, nasi Laureaci stąpający po czerwonym dywanie, fanfary, duma rozpierająca wyróżnionych, ale nie tylko ich, przecież to nasi sąsiedzi, koledzy, ludzie, którzy zaopatrują nas w najlepsze produkty, świadczą najlepsze usługi i organizują najlepsze wydarzenia. Ta godzina, te minuty podczas których poznajemy wyróżnionych, reflektory kierujące ich na scenę, chwila przed fotoreporterami….czyż to nie scena rodem z rozdania Oscarów? Chcemy Was więcej i więcej, chcemy poznawać to co robicie, chcemy z dumą Was promować, nie czekajcie, zgłoście się!!!

 
 

Dołączyli do nas

 DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI
logo regionalnego programu operacyjnego
godło województwa
logo UE

„Warmia i Mazury regionem zjednoczonej Europy”

Projekt dofinansowany ze Środków Europejskiego Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013 oraz z budżetu samorządu województwa warmińsko-mazurskiego